Toskánsko 2022 Ukončení sportovní sezony v Toskánských kopcích

Datum konání akce: 26.10.2022 - 30.10.2022

Vážení přihlášení sportovci,

blíží se sportovní soustředění v Itálii, a to v krásném Toskánsku. Ubytování máme v Tavarnelle val di Pesa kousek od centra v apartmánech Country Resort Tavarnelle. 

Odjezd je naplánován na středu 26.10. ve 2:30 ze Severky. Jedeme červeným autobusem, tak místa bude dost. Cesta trvá cca 12 hodin, tak si vezměte svačinky a pití. Příjezd pžedpokládám cca v 15:00, následuje ubytování a nákup v místním COOPu :-). Po prohlídce ubytování a městečka následuje porada v místním hostinci.

Ve čtvrtek po běhu a snídani následuje krásný výlet. Autobusem a vlakem se dostaneme do městečka Certaldo, které se projdeme a navštívíme místní památky a ochutnáme dobrůtky a vínko. Po prohlídce a posilnění se vrátíme kousek vlakem do stanice Barberino a půjdeme pěšky zpět do Tavarnelle (celkem 12km). Po cestě se stavíme na večeři v městečku Barberino a ochutnáme místní pivo PYRASER. Od tud to máme do apartmánu už pouze 3,5 km. Trasa - https://mapy.cz/s/lafokanavu

V pátek máme od 10-ti hodin naplánovanou ochutnávku v našem vinařství Corzano e Paterno. Zde máme za úkol ochutnat, vybrat a nakoupit dobré víno. Zpět jdeme pěšky po krásné cestě s výhledy po okolí. Na sobotu je volný program, ten naplánujeme v pátek večer ...

Nezapomeňte si tedy vzít věci na pochody, roušku nebo respirátor do autobusu a dobrou náladu.

Sportu zdar 

MV

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.