Toskánsko 2021 Sportovní soustředění v Itálii

Datum konání akce: 03.07.2021 - 10.07.2021

Vážení sportovci,

vedení sportovního klubu ve spolupráci s naší cestovní agenturou Aurea pořádá při příležitosti 30 let vzniku naší mateřské firmy Havax a.s. sportovně - tématický zájezd do Toskánska. KOnkrétně do Tavarnelle val di Pesa na půl cesty mezi Florencií a Sienou. Na tomto krásném místě budeme ubytováni v nádherné usedlosti Podere San Filippo.

Odjezd je individuální, ale zdravé jádro startuje ve 2 ráno a naplánovaný dojezd je okolo 14-té hodiny. Nezapomeňte v dnešní Covidové době na všechny potřebné dokumenty pro cestování a pobyt v Itálii.

Po ubytování nás čeká v místním hostinci sportovní událost - Euro 2020 - budeme koukat na zápas ČR - Dánsko. Koho fotbal nezajímá, může zatím poznávat krásy v okolí ubytování. Večer je porada ohledně celého pobytu. Předem nastiňuji program, který se může měnit dle počasí:

Neděle - užívání v areálu San Filippo, koupání, procházka do městečka, popřípadě krátký výlet na kole do Barberína na kávičku....

Pondělí - je naplánována ochutnávka vína a sýrů ve vinařství Corzano e Paterno . Pojedeme tam na kolech a doufám, že si to užijeme

Úterý - výlet do San Gimignana na kolech se zastávkou u Tří Nasr.... Vzdálenost cca 24 x 2 km - celodenní výlet

Středa - odpočinkový den vyplněný autovýletem do vybraného města 

Čtvrtek - výlet do Certaldo nebo Greve in Chianti - dle nálady. Vzdálenost obojí cca 18 x 2 km

Pátek - volný den

Sobota - odjezd domů

Podrobně to probereme vždy večer na poradě se všemi podrobnostmi. Samozřejmostí je každodenní ranní běh, plavání v místním bazénu a dobrá večeře v nějaké dobré místní restauraci s Toskánskými specialitami.

už se těšíme

MV

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.