PVK CUP 2023 Soutěž pro tvrdé závodníky

Datum konání akce: 20.05.2023

Ahoj, všem a jako každý rok posílám krátké zhodnocení akce PVK cup 2023. Letos byla krátká trasa s pěší odbočkou na Popovu skálu s vyhlídkou a několika kvízovými otázkami, hod na basketbalový koš a vrh medicimbálem do dálky. Konal se čtvrtý ročník a někteří aktéři dodneška nepochopili pravidla!! Co se týká jízdy na kole, tak všechna mužstva projela trsu bez větších problémů, pouze team z Chrastavy přijel do cíle od Tlustých tzn. úplně jinudy než se mělo, ale je to Chrastava a těm se ještě nikdy nepodařilo jet správně. Družstvo AZTV ve složení Václav Tůma zvaný Citrónek, kupodivu nezabloudilo, vlastně jelo s Chrastavou, tak trochu ano. Oddíl favoritů SC Havax absolutně nezvládl kontrolu na Popovce a udělali z nejlaskavějšího, nejhodnějšího a zcela férového komisaře obyčejného popeláře a tak jsem je v podstatě ze soutěže vynuloval, přestože jeli na vítězství .

Disciplíny na chalupě ukázali, že chasník Jarda Tlustu umí hodit medicimbál stejně daleko jako Imra Bugáru disk a tím se dostal do vedení jednotlivců v celém poli o několik koňských délek. Vrh basketbalovým míčem do koše byl naprosté fiasko, za 100 bodů nikdo, za 50 asi šest lidí a za deset hrstka. Vítězné družstvo Rychlé Pípy, přestože byli ve třech, tak podali naprosto vyrovnané výkony a proto zaslouženě vyhráli cenu nejvyšší. Kategorie žen byla jasná volba, jelikož přinesla medaile i když její odpověď na zříceninu hradu Větrov 1932 byla úplně mimo mísu.

Komisaři letos opět nezklamali a svého úkolu se zhostili naprosto úchvatně a Emil dorazil do prostoru cíle bez větších problému po boku Laryho. Rozhodčí u disciplín u chalupy byly mé děti a myslím, že si vedly velice dobře a i výpočetní středisko bylo naprosto nestranné až do mého zásahu. Komisař Jožka jel od České brány na elektrokole přes Hrádek, nicméně taky dorazil. Závodník Radek Horák byl poprvé svědkem předávání diplomů a medailí a byl velice překvapen, že se o něco závodí. Pořadatel Ozzy se nehnul z určeného prostoru mezi pípou a tvrdým chlastem a poctivě s každým ochutnal co pijou. Mistři kuchaři se vyznamenali polévkama a buřty na pivu a masovou směsí a dokonce salátem ze zeleniny.

 

Všem děkuji za účast a za pomoc a uvidíme jak příští rok

 

Hlavní pořadatel Velda

Přiložené soubory

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.