Morava na kole 2024 Zahájení cyklistické sezóny

Datum konání akce: 18.04.2024 - 21.04.2024

Vážení sportovci,

dle plánu sportovního klubu se od 18.4. koná na Moravě každoroční zahájení letní sportovní sezóny. Po dlouhé budeme mít základnu v krásné obci Pavlov a jsme ubytováni v Aparmánech Bobule Letošní prodložený víkend je mimořádný, protože je opět spojen s několika vinařskými akcemi pro znalce vína. Doufám,že si tento sportovní svátek opět užijeme a i počasí bude krásné.

Organizace zájezdu:

POZOR !!! Kola se nakládají na Severce ve středu 17.4. v 16:30 hod. Nakládání má na starosti Maršál s Kubíkem a letos porvé s Dadunem !!!

Cesta  začíná již ve čtvrtek 18.4. ráno. Sraz všech  účastníků je nejdéle v 6:50 na Fügnerce (zdravé jádro jde v 6:30 ze Severky). Zde bude provedena prezentace a kontrola výstroje. Předpokládám, že každý zná své funkce a úkoly. Autobusem v 7:00 dojedeme do Prahy na Černý Most, rychle se přesuneme na hl. n.  a v 9:15 nám jede vlak  "RegioJet" do Brna a dále do Hustopečí. Odtud poputujeme již jenom pěšky. Čeká nás krásná tůra přes vinice a památky Jižní Moravy do hotelu. Po cestě navštívíme několik krásných sportovních zařízení (např. vinařství Sonberk), kde ochutnáme místní kuchyni a dobrý mok. Po cca 17 km pohodové chůze máme na programu ubytování. Večer se seznámíme podrobně s personálem a v místním pivovaru s programem na prodloužený víkend. V pozdních večerních hodinách nám dorazí poslední členové týmu a dovezou nám kola.

Program na Moravě:

Po čtvrteční krásné tůrce je na programu v pátek ráno tradiční kondiční běh na 10 km a rozcvička. Po snídani se vydáme na kolech směrem poznávat krásy Jižní Moravy. Myslím, že to bude opět krásný zážitek. Samozřejmě se opakovaně stavíme v Lednici, kde se po nasátí několika osmiček stabilizujeme a v pořádku se vrátíme do hotelu. Předpokládaná délka výletu je maximálně do 120 km. V sobotu nás čeká překvapení (dozvíte se na příjezdové schůzi ve čtvrtek) a ochutnávka a nákup nových vín u Vicana. Myslím, že to bude  přínos pro všechny členy tohoto zájezdu. V neděli klasicky tradiční ranní běh a potom se vydáme k našim vinařům pro vybrané víno a vyrazíme domů. 

Myslím, že po takových výkonech jistě shodíme několik přebytečných kil a nabereme svalovou hmotu.

Vezměte si s sebou dobrou náladu.

MV

Přiložené soubory

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.