Morava 2016 Jarní zahájení cyklistické sezóny

Datum konání akce: 21.04.2016 - 24.04.2016

Vážení sportovci,

dne 21.4. se na Moravě koná každoroční zahájení sportovní sezóny. Letos se opět vracíme do krásného areálu Kraví Hora. Po několika letech se nám mění tým. Zkoušíme nového člena Veldu a doufám, že nebude moc prudit a zapadne do týmu. Určitě si to opět krásně užijeme a počasí nám bude přát.

Organizace zájezdu:

POZOR !!! Kola se nakládají na Severce v úterý 19.4. v 17:00 hod.

Po velkém hlasování způsobu dopravy do hotelu vyhrála s přehledem trasa č. 2.

Cesta  začíná ve čtvrtek 21.4. ráno. Sraz všech  účastníků je nejdéle v 6:40 na Fügnerce. Zde bude provedena prezentace a kontrola výstroje. Předpokládám, že každý zná své funkce a úkoly. Velda má zatím funkci pomocná síla a bavič výpravy (uvidíme jak se projeví). Autobusem dojedeme do Prahy a v 9:11 nám jede z hlavního nádraží vlak  "Leo expres" přes Staré Město a Hodonín do Čejče. Odtud poputujeme již jenom pěšky. Čeká nás krásná tůra do Čejkovic. Zde navštívíme několik krásných vináren a budeme pokračovat směr Vrbice a potom dále do hotelu Kraví Hora. Zde se ubytujeme, ochutnáme místní speciality a seznámíme se podrobně s programem na prodloužený víkend. 

Program na Moravě:

Po čtvrteční krásné tůrce je na programu v pátek ráno kondiční běh na 10 km a tenisoý zápas. Po snídani se vydáme na cyklistický výlet směrem k Břeclavi a budeme poznávat nová místa tímto směrem. Nebojte se předpokládaná délka je maximálně do 100 km. Večer je naplánována návštěva sklípku u našeho dvorního vinaře. Zde musíme vybrat víno pro letošní výročí 25 let, což je velice důležitý úkol. V sobotu po ranním běhu a tenisu pojedeme opět na kola. Tentokrát pojedem směr Pálava a Mikulov kde nás čeká tradiční cyklistický výlet po krásách Lednicko-Valtického areálu s návštěvou u Kance. Večer je naplánován relaxační pobyt v hotelu. V neděli v případě krásného počasí a dostatku sil, po ranním běhu pojezdíme dopoledne po areálu u Lednice a v odpoledních hodinách vyrazíme domů. 

Vezměte si s sebou dobrou náladu a sportovního ducha

Sportu zdar 

MV

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.