Jizerka 2021 Sportovní víkend v Jizerkách

Datum konání akce: 26.02.2021 - 28.02.2021

Vážení sportovci,

 Píši nové informace v souvislosti s akcí Jizerky 2021. Na základě momentální situace a po dnešní schůzi vedení jsme se rozhodli pro náhradní program. Pátek 26.2. bude probíhat následovně:

V 8:30 odjíždí vlak z Libereckého nádraží směr Turnov. Sraz všech zúčastněných tedy bude max v 8:15 v nádražní hale (část zdravého jádra nastoupí v Jeřmanicích). Pojedeme vlakem do zastávky Sychrov. Následovat bude krásná procházka Podještědskou krajinou a dále sedlem Javorníku k Javornickému sklípku. Zde bude akce pokračovat ochutnávkou vína od nového vinaře. V průběhu celého dne bude probíhat oslava narozenin naší dobré kamarádky Ivetky. Konec akce je plánována na cca 18-19-tou hodinu. Odvoz je zajištěn.

Ve vlaku nezapomeňte na respirátory, na treku po dvojicích a s rozestupy min. 2 metry. Ochutnávka bude probíhat v rozestupech ve venkovním prostředí ….. Nákaza tedy nehrozí !!!!

Na cestu si vezměte celodenní občerstvení a hlavně tekutiny dle vlastního uvážení !!!!

Sportu zdar 

 

PH

Přiložené soubory

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.