Havax 300 - XVIII. ročník Na kolech do Itálie

Datum konání akce: 17.06.2022 - 09.07.2022

Vážení sportovci,

ve spolupráci s agenturou Aurea a našimi sponzory, pořádáme tradiční (i když trochu delší) cyklistycký zájezd z Čech do Itálie. Startuje se v sobotu ráno 18.6. z Třeboně; jede se po vlastní ose na kolech se zastávkami na Lipně, v Passau - kde máme den na prohlídku, Burghausen, jezero Chiemsee, Kufstein, Insbruck s denní prohlídkou města, dále ve Vipitenu, Tramínu s ochutnávkou Tramínu, přes Rovereto do Verony. Zde bude jednodenní prohlídka a večer 30.6. bychom šli do arény na operu  Carmen. Závěrečné etapy pojedeme přes Sirmione do Malcesine. Zde podnikneme treky na krásné okolní hory, procházky po pobřeží a nebude chybět koupání v jezeře.

Podrobně - nakládání a odjezd zdravého jádra je v pátek 17.6. ve 12:00 ze Severky. Zde se nakládají i věci na zbytek pobytu v Itálii !!!! Další nakládání zbytku týmu je v pátek 24.6. v 16:00 opět na Severce. Odjezd bude v sobotu brtzy ráno - čas upřesní řidiči.

V případě nepochopení volejte, pište ....

 

V příloze je trasa komplet rozdělená na etapy a podrobný rozpis etap se spaním.

Sportu zdar

M

Přiložené soubory

Fotogalerie

 
reklamní agentura ika Havax Varima
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.